Danışmanlık

Kalite Kalite yönetim sistemleri; kurumsallık kazanmak ve uluslar arası alanda tanınmayı sağlamak için artık birçok firmanın uyguladığı sistemlerdir. En bilinen kalite yönetim sistemi ISO 9001 olmakla birlikte laboratuvarlar, medikal cihaz üreticileri, gıda sektörü, muayene, personel ve sistem belgelendirme kuruluşları gibi spesifik sektörlere yönelik kalite yönetim sistemleri bulunmaktadır. Pazar bu kadar yoğun olunca, danışmanlık hizmeti almaya karar verirken dikkat etmeniz gereken bir çok husus ortaya çıkmaktadır. Çünkü maalesef sadece para kazanmak amacıyla, hiç bilmediği bir standart konusunda danışmanlık hizmeti veren birçok kişi / firma ortaya çıkmıştır. Bir medikal firmasında, bir inşaat firmasına ait dokümanları görebiliyoruz bazen ne yazık ki. Bu durumda mağdur olmamak adına; danışmanlık hizmeti veren kişi / firmanın referansları, tecrübeleri gibi konular mutlaka göz önüne alınmalıdır.

Sistemin kurulması ve belgelendirme / akreditasyon tetkiki sonrasındaki destek de önemlidir. Bu bağlamda danışmanlık kapsamımız; belgelendirme / akreditasyon tetkiki sonrasındaki eksiklik ve uygunsuzlukların giderilmesini de içermektedir.

Dürüstlüğün temel prensibimiz olduğunun altını çizerek belirttiğimiz danışmanlık alanlarında; uzun yıllardır danışmanlık sektöründe hizmet vermiş uzman kadromuzla destek veriyoruz.